Flor Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi

YASAL UYARI

Sayın Ziyaretçiler,
Bu internet sitesinde yer alan bilgiler Flor Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi tarafından bilgi verme amacı ile hazırlanmış olup, hiçbir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır.
Bu sitedeki tüm bilgi ve dosyaların mülkiyeti Flor Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi’ne aittir. Fikri mülkiyet hakkı dâhilindeki yazılı bilgi ve belgeler, Flor Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi’nin mülkiyetindedir ve Flor Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi ‘nin yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz.
Flor Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi tarafından açıkça ve yazılı şekilde izin vermediği sürece, bu sitede yeni linkler açılması ve/veya bu siteye link yaratılması kesinlikle yasaktır.
Bu sitenin içerdiği tüm bilgi ve belgeler tamamen kişisel olup hiçbir şekilde ticari dağıtım amaçlı değildir. Ziyaretçiler, sitede sunulan bilgilerin doğru olmadığını veya bu bilgiler nedeni ile zarar gördüklerini iddia edemezler. Flor Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ticaret Limited Şirketi, ziyaretçilerin bu sitede verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirdikleri hareketlerden dolayı hiçbir şekilde sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez.